Yeminli Çeviri
Facebook Twitter RSS FriendFeed

Yeminli Çeviri

Noter Yeminli Çeviri Bürosu

Çevirinin getirdiği sorumluluğu taşıyabilecek güvenilir tercüme bürolarının noterlerle ikili anlaşmaların sonucunda noterlerin tercüme bürosunun tercümanlarına imzalattığı yemin zaptı söz konusu kuruluşun yeminli tercüme hizmeti verebilmesini sağlar.

Marmara Tercüme bürosu, çeşitli noterlerden yemin zaptı bulunan yüzü aşkın yeminli tercüman ile tüm dünya dillerinde profesyonel çeviri hizmetlerini noter yeminli olarak sürdürmektedir. Sözleşmelerden tutun da diploma, pasaport, doğum belgesi, nüfus kaydı, sertifikalar vb gibi noter tasdiki gerektiren tüm belgelerin çevirilerini son derece süratli çevirerek anlaşmalı noterlerce tasdik edilmesini sağlar.

Zaman kazandıran, en hızlı çözümün adresi.

Evraklarınızın noter tasdikli tercüme yapılması gerektiğini genellikle işlerinizin son aşamasında öğrenir ve zamana karşı yarışmak zorunda kalırsınız. Bu gibi durumlarda çok kısa sürelerde arzuladığınız hizmeti alabileceğiniz güvenilir tercüme bürosudur Marmara… Hemen hemen her türlü resmi belge çevirisi gerçekleştirmiş olan şirketimiz, benzer dosyaların sağladığı avantajı kullanarak hayal bile edemeyeceğiniz sürelerde evraklarınızı noter tasdikine hazır hale getirir.