Teknik Çeviri
Facebook Twitter RSS FriendFeed

Teknik Çeviri

Kaliteli Çeviri Prestijinizdir

Türkiye’nin en çok mühendis çevirmene sahip tercüme bürosu ile teknik çeviride hayal ettiğiniz başarıyı yakalayın.

İnşaat, beyaz eşya, bilişim, elektronik ya da otomotiv sektöründe faaliyetlerini sürdüren kuruluşların teknik çeviri yükünün önemli bölümünü karşılayan Marmara, teknik çevirilerdeki başarılarını bu alana odaklı kadro yapısına borçludur. Deneyimli tercümanlar ve mühendis çevirmenlerden oluşan başarılı kadrosunu üstün çeviri stiliyle yönlendiren Marmara Tercüme, tüm tercüme büroları arasında en fazla teknik çeviri deneyimine sahip tercüme bürosudur.

Kalitesi daha fazla, fiyatı çok ucuz.

“Kalitesi daha fazla, fiyatı çok ucuz” sloganımızın arkasında yatan gerçeklik ise teknik çeviri konularına odaklanmamızın sonucunda gerçekleştirdiğimiz yüzlerce projenin zenginleştirdiği veri bankamızın çeviride sağladığı avantajladır. Gerek terim seçimlerindeki çok sayıdaki seçenek gerekse konular arasında bağlantı kurarak hızlı ve kesin sonuca gitmemiz iş gücümüzü arttırarak ekonomik bütçe sağlamamızdaki temel unsurlardan en önemlileridir.

Etkileyici terminoloji seçimi.

Gerçekleştirilen tüm çevirilerde olduğu gibi teknik çeviri projelerinin tesliminin adından partnerlerimizle çevirinin terimleri üzerinde mutlak mutabakat sağlayarak, verilen hizmetin eksiksiz tamamlandığı kabul edilir. Bu sayede oluşturulan veri bankasından bir diğer projede gönül rahatlığıyla yararlanılmakta ve terminoloji seçiminde üstün bir başarı elde edilmektedir.